Dowiedz się więcej

Kochamy naturę, a na codzień dbamy o środowisko, dlatego nasze maty wyprodukowane zostały z naturalnego kauczuku, który w 100% nadaję sie do recyklingu. Do stworzenia printów użyte zostały farby na bazie wody.
Nasze produkty są wolne od silikonów, PCV, toksycznych klejów i innych szkodliwych substancji.

Stworzyłyśmy maty, które mają być nie tylko przyjemne dla oka, ale przede wszystkim praktyczne, wspierając przy tym Twoją aktywność. Materiał użyty do produkcji mat zapewnia doskonałą przyczepność i umożliwia płynne przejścia między pozami. Dzieje się tak, dzięki właściwościom kauczuku, który pod wpływem ciepła staje się delikatnie „lepki”. Im bardziej rozgrzane ciało, tym większa przyczepność.Dodatkowo, dzięki podłożu z tzw. jodełki, mata nie ślizga się podczas ćwiczeń, nie migruje i nie zawija się.Nasza rada: Jeśli chcesz uzyskać natychmiastową przyczepność, przed rozpoczęciem ćwiczeń delikatnie spryskaj matę wodą.
PODCZAS PRAKTYKI CZY ĆWICZEŃ POCIMY SIĘ, CO MOŻE POWODOWAĆ ŚLIZGANIE I UTRATĘ STABILNOŚCI. WIERZCHNIA WARSTWA ZOSTAŁA WYKONANA Z CIENKIEJ MIKROFIBRY, W CELU ZWIĘKSZENIA TWOJEGO KOMFORTU. MATERIAŁ TEN ABSORBUJE WILGOĆ I SZYBKO JĄ ODPAROWUJE, CO POMAGA W UTRZYMANIU HIGIENY MATY. PONADTO NATURALNY KAUCZUK WYKAZUJE WŁAŚCIWOŚCI ANTYBAKTERYJNE I ANTYSTATYCZNE.
Przewiń na górę
Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie. Zostaw poniżej swój aktualny adres e-mail poniżej.